.

.

На коса и Чешел, Не Држи Коса Не Слајд Фризура Чешел Деликатна за Коса Салон(сина)

На коса и Чешел, Не Држи Коса Не Слајд Фризура Чешел Деликатна за Коса Салон(сина)

DEN 177.36
Количината на стоката

Издлабени се справи со дизајн и electroplating процес се осигура дека тоа не е лесно да се лизга надвор и се трајни.Може да се чешлани на скалпот и масиравме ефикасно, погоден за различни фризури и косата видови.Заоблени чешел заби, не ќе се држи на косата, и деликатна, удобно и практично.Чешел заби се совршено уреден во интервали, и чешла ефект е подобро, и заврзана на косата може да биде лесно да се чешлани.Направени од високо квалитетни пластични материјали, има добра еластичност, не е лесно да се скрши, и е издржлив.Функција : 1. Чешел заби се совршено уреден во интервали, и чешла ефект е подобро, и заврзана на косата може да биде лесно да се чешлани.2. Издлабени се справи со дизајн и electroplating процес се осигура дека тоа не е лесно да се лизга надвор и се трајни.3. Заоблени чешел заби, не ќе се држи на косата, и деликатна, удобно и практично.4. Направени од високо квалитетни пластични материјали, има добра еластичност, не е лесно да се скрши, и е издржлив.5. Може да се чешлани на скалпот и масиравме ефикасно, погоден за различни фризури и косата видови.Спецификација : Предмет Тип : Џеб Comb Material : Plastic Length : Прибл. 20.4 cm / 8in Width : Прибл. 3.8 cm / 1.5 in Comb Заби Должина : Околу. 11cm / 4.3 во Пакет Листа : 1 x Comb Note : дозволете малку грешка поради прирачник за мерење.

R

Слични производи