.

.

HAOX Шаване Очи Само Лепило, DIY Шаване Очи Доволно Количество Силна Stickiness за Scrapbooks за Играчки за Уметнички Занаети

HAOX Шаване Очи Само Лепило, DIY Шаване Очи Доволно Количество Силна Stickiness за Scrapbooks за Играчки за

DEN 964.80
Количината на стоката

Доволно Количество : Шаване googly очи се големи во квантитет, 420 во кутија, која може да ги исполни вашите различни потреби и може да се користи за долго време.Лесен за Користење : Излупете исклучување на налепницата на паста, без лепак е потребно, надградена верзија на само лепило извртување очи, силна stickiness.Широка Примена : Шаване очите е многу погодна за DIY, може да се користи за да се направи играчки, scrapbooks, уметност декорација, отворете го вашиот неограничен имагинација.Одличен Материјал : Само лепило очи се направени од високо квалитетни пластични, и секој од нив е внимателно избрани по строга контрола на квалитетот.Мулти Цел : Пластични очите се многу погодни за DIY, само откине налепница и се држи за нешто ви се допаѓа, тоа е многу добра декорација.Функција : 1. Мулти Цел : Пластични очите се многу погодни за DIY, само откине налепница и се држи за нешто ви се допаѓа, тоа е многу добра декорација.2. Лесен за Користење : Излупете исклучување на налепницата на паста, без лепак е потребно, надградена верзија на само лепило извртување очи, силна stickiness.3. Одличен Материјал : Само лепило очи се направени од високо квалитетни пластични, и секој од нив е внимателно избрани по строга контрола на квалитетот.4. Доволно Количество : Шаване googly очи се големи во квантитет, 420 во кутија, која може да ги исполни вашите различни потреби и може да се користи за долго време.5. Широка Примена : Шаване очите е многу погодна за DIY, може да се користи за да се направи играчки, scrapbooks, уметност декорација, отворете го вашиот неограничен имагинација,Спецификација : Предмет Тип : Само Лепило Eyes Material : Plastic Specification : 1 Box Uses : Погоден за DIY Уметнички Занаети, Играчки, Децата Scrapbooks, Уметност Декорација Око Занаети Материјали Пакет Листа : 1 x Авто Лепило Очи(1 Кутија 420 Парчиња)1 x Tweezers1 x Пластична Кутија.

R

Слични производи