.

.

Копчето Штекер Кап Завртки Нерѓосувачки Челик 1/4-20 X 1-1/2 Количина 100

Копчето Штекер Кап Завртки Нерѓосувачки Челик 1/4-20 X 1-1/2 Количина 100

DEN 717.60
Количината на стоката

Глава Дијаметар : 0.437".Глава Висина : 0.132".Навој Дијаметар : 0.250".Теми По Инч (TPI) : 20. Груб или парична Казна Тема : Крупни, Нишка Покриеност : Целосна Тема, Тема Должина : 1.500. Глава Стил : Копчето Вози Стил : Ален Хексадецимален Копче Диск Големина : 5/32" Тема : 1/4-20 Должина : 1-1/2" Количина во Пакет : 100.

R

Слични производи