.

.

Домашно Милениче Сад Миленичиња Куче Бавно Фидер Куче Сад Трајни Кучиња, Мачки Забавување На Храна Храна За Јадење Миленичиња Вода Фидер Материјали Милениче Фидер

Домашно Милениче Сад Миленичиња Куче Бавно Фидер Куче Сад Трајни Кучиња, Мачки Забавување На Храна Храна За

DEN 2287.20
Количината на стоката

Забава фидер slo-чаши промовира здрава исхрана, се вртат цвет шема дизајн може да се забави брзиот јадење и да престане гушење, се приспособат на домашно милениче тежина, продолжување оброк време спречи варење, интерактивни и забава фидер.Големината на домашно милениче сад е 25*26cm.Погоден за мал/среден кучиња.На внесувач е погодно за да обезбеди храна и вода за вашите мачки, кучиња или мали животни во исто време.Куче фидер сад ги прави сите забава задолжени за хранење телиња работат одлично за сува или мокра храна, диети, секоја количина на храна оди понатаму и кучето се чувствува полн за помала количина на храна.Име на производ:Милениче Bowl Product Големина:25*26cm Product Боја:Сина , Розова , White Prompt : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.2. Освен за Миленичиња Сад што е прикажано на сликата, без други елементи се вклучени.3. Ве молиме имајте предвид дека различни монитори може да предизвика мала боја разлика, ве молиме да се разбере.4. Поради прирачник за мерење, мала количина на грешка ќе се случи.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Нашата продавница има многу стилови и бои, може да ги провери во мојата продавница.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.❤️ Ние и ветуваме на премиум квалитет и најдобра услуга, ако не Сте целосно задоволни со купувањето едноставно да ги споделите со нас и ќе да им се понуди ЦЕЛОСНА Наплата или Замена.

R

Слични производи