.

.

4 x 6 Акрилик Знак Носителот/Заоблачено Табела Картичка Display/Пластични Исправена Мени Ад Рамка

4 x 6 Акрилик Знак Носителот/Заоблачено Табела Картичка Display/Пластични Исправена Мени Ад Рамка

DEN 191.76
Количината на стоката

Маркетинг Носители Литература Флаер Постер Рамка Писмо Известување Мени Цените Достав Табела Шатор Countertop Експо Настан Знак Носителот на Екранот Стојат 4"w x 6"h Product Карактеристики : Совршен tabletop екранот решение за менија, реклами, информации за производот, за цените, ПОП знаци, општи информации и more Display на маси, полици, и шалтери во ресторани, барови, продавници, tradeshow кабини, хотели и други бизнис locations Double-еднострано гледање овозможува прикажување на две реклами во еден удобен holder Top вчитување дизајн им овозможува на брз и лесен знак change Overall Димензии : 4"W x 7"H x 2-1/4"DViewable област : 4"W x 6"HThis двострано 4"W x 6"H табела знак носител е совршен за да се менијата на екранот, реклами, информации за производот, за цените, точка-на-набавка знаци, општи информации и повеќе.Направени од издржлив јасно акрилик, врвот на вчитување дизајн им овозможува на печатен материјал за да биде лесно да се вметнат и отстранети додека воскресна, триаголник база обезбедува стабилност и signage заштита од течни spills.Дополнително, двострано гледање функција на рамката целосно да се максимизира простор за рекламирање за вашите промотивни материјали.

R

Слични производи