.

.

Нокти Датотека, Силна Практичност Мали Преносни Двојно Страна Нокти Датотека, Удобна Рачка за Нокти Салони за Патување за Дома

Нокти Датотека, Силна Практичност Мали Преносни Двојно Страна Нокти Датотека, Удобна Рачка за Нокти Салони за

DEN 177.36
Количината на стоката

Силна Практичност : Нокти датотека, помага да се отстрани скршени, груби рабови и фрагменти, ги направите вашите нокти изгледаат убаво, многу практични.Одличен Материјал : Двоен страна нокти датотека е направен од нерѓосувачки челик, трајни, ' рѓа доказ, отпорни на абење, и може да се користи за долго време.Широка Примена : Метал нокти датотека е погодна за поднесување на ноктите, ноктите и лажни нокти, погоден за домови, козметички салони и ноктите салони.Двојно Двострано Дизајн : Преносни нокти датотека усвојува двојно двострано дизајн со удобна рачка, која им помага на полски и сјај за нокти.Мали Преносни : Мали помине подносителот е мал и лесен, лесен за носење, многу погодна за отворен патување и семејниот живот употреба.Функција : 1. Силна Практичност : Нокти датотека, помага да се отстрани скршени, груби рабови и фрагменти, ги направите вашите нокти изгледаат убаво, многу практични.2. Двојно Двострано Дизајн : Преносни нокти датотека усвојува двојно двострано дизајн со удобна рачка, која им помага на полски и сјај за нокти.3. Мали Преносни : Мали помине подносителот е мал и лесен, лесен за носење, многу погодна за отворен патување и семејниот живот употреба.4. Одличен Материјал : Двоен страна нокти датотека е направен од нерѓосувачки челик, трајни, ' рѓа доказ, отпорни на абење, и може да се користи за долго време.5. Широка Примена : Метал нокти датотека е погодна за поднесување на ноктите, ноктите и лажни нокти, погоден за домови, козметички салони и ноктите салони.Спецификација : Предмет Тип : Ноктите File Product Материјал : не ' Рѓосувачки Steel Product Боја : Сребро Пакет Листа : 1 x Нокти Датотека.

R

Слични производи