.

.

Baoblaze Кујна Utensil Носителот со Потрошувачка Фах стапчиња за јадење Барел за Предници,Ножеви,Лажици,

Baoblaze Кујна Utensil Носителот со Потрошувачка Фах стапчиња за јадење Барел за Предници,Ножеви,Лажици,

DEN 771.84
Количината на стоката

Дизајн на мозоци дупки на база дозволува водата да тече преку лесно, да се спречи добивање на остарел и валкана.Погодна за чување и одржување на прибор за готвење достапни и уредната на контра-топ.Одлично за лажици, гранки, ножеви, стапчиња за јадење, есцајг или други мали садови за складирање.Многу мазна /елегантни и добро направени, не постојат тешки или остри рабови, се безбедни за употреба.Мулти-функција : исто така, може да се користи како складирање држачот за канцелариски материјал.Опис : Проектирање на мозоци дупки на база дозволува водата да тече преку лесно, да се спречи добивање на остарел и валкана. - Погоден за чување и одржување на прибор за готвење достапни и уредната на контра-топ. - Одлично за лажици, гранки, ножеви, стапчиња за јадење, есцајг или други мали садови за складирање. - Многу мазна /елегантни и добро направени, не постојат тешки или остри рабови, се безбедни за употреба. - Мулти-функција : исто така, може да се користи како складирање држачот за канцелариски материјал.Спецификација : - Материјал : Дрвени и Glass Size Табела : Dxšxv : 20x9.5x15.5cm/7.87x3.74x6.10inch Package Вклучува : 1 Парче Стакло стапчиња за јадење Домашна Кујна Racks Note : ве Молиме овозможи 1-3мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!Имаме долгогодишно искуство во продажба на стока онлајн, ние ќе се фокусира на обезбедување со најдобар производ и услуга на клиентите.

R

Слични производи