.

.

Деца Камера Дигитален Видео Камера Деца Камера Девојки Играчка Роденденски Подарок HD Дигитални Видео Камери за Деца за 3-10 годишна Девојка и Момче Забава Камера(Ро?

Деца Камера Дигитален Видео Камера Деца Камера Девојки Играчка Роденденски Подарок HD Дигитални Видео Камери

DEN 1670.16
Количината на стоката

Поддршка инстант печатење функција, 16 G меморија обезбеди големи количини на слика складирање.Едноставни за ракување без сложена постапка, лесен за инсталација и лесен за промена по употреба.Поседува голем број на фотографии и фото налепници режим, капацитетот на батеријата ви овозможи да потрае до 1500 фотографии.Опремени со појавување на OTQ конектор да се реализира фото пренос функција на мобилните телефони, OTQ пренос направете го тоа лесно за извоз слики.Еден клик selfie да снимате убави моменти, high‑definition пиксели направи секој момент појасни.Функција : 1. Опремени со појавување на OTQ конектор да се реализира фото пренос функција на мобилните телефони, OTQ пренос направете го тоа лесно за извоз pictures2. Еден клик selfie да снимате убави моменти, high‑definition пиксели направи секој момент clearer3. Едноставни за ракување без сложена постапка, лесен за инсталација и лесен за промена по use4. Поддршка инстант печатење функција, 16 G меморија обезбеди големи количини на фото storage5. Поседува голем број на фотографии и фото налепници режим, капацитетот на батеријата ви овозможи да потрае до 1500 photos Specification : Предмет Тип : Print camera Material : ABSMain Функции : ги Преземе слики (1080 P), снимање видео (1080 P)Леќа Параметри : Пред 2400 W + задни 2400 W двојна camera Screen Параметри : 2.4 во IPS screen Print Функција : Можете да правите фотографии и да печатите instantly Battery Модел : Литиум батерија 523450 Battery Параметри : 1000 m Ah батерија, трае до 1500 photos Other Конфигурации : Повеќе фотографија и фото налепница modes Storage Параметри : 1 GB може да се сместат 400 фотографии или 6 минути на video Language Параметри : Стандардниот Кинески, поддршка 28 languages Optional Стил : Сина, Розова Пакет Листа : 1 x Печати Camera1 x USB Cable1 x Меморија Card1 x Lanyard1 x Корисникот Manual3 x Печатење на Хартија(една ролна, во внатрешноста на машината).

R

Слични производи