.

.

Univivi Вратата Складирање Сива 2-Pack Вратата Виси Складирање Плакарот со 4 Големи Џебови и 3 Мали ПВЦ Џебови Над Вратата Организаторот за Козметика, Играчки и Дребулии

Univivi Вратата Складирање Сива 2-Pack Вратата Виси Складирање Плакарот со 4 Големи Џебови и 3 Мали ПВЦ Џебови

DEN 815.76
Количината на стоката

【Голем капацитет】 2-Pack над вратата организаторите, вкупната големина е 14.76 (L) x 5.5 (W) x 49.60 (H) инч.Со 3 јасно ПВЦ џеб на врвот, и 4 големи џебови со windows, јасно може да се види содржината сместени во внатрешноста, што го прави лесно да се најде мали предмети. 【Лесно да Инсталирате и Користите]】Вратата организаторите и чување на податоци има две прилагодливи згусне метални куки се предвидени за да се олесни собранието и употреба(Одговара на стандард врати на 1.98 инчен).По виси на вратата, што виси организаторот може да го одржува својата форма, и на јадицата се уште може да одговара на вратата многу добро и без гребење на вратата го намали или да се наслика. 【Висок Квалитет и Уметнички Дизајни】Назад на вратата организатор направени од дише не-плетени ткаенини.Цврсти материјали,не-токсични, wearproof, сите за вашата безбедност.Елегантна, едноставен декоративен дизајн, со неутрална мека сива + бел раб, не може да одговара повеќе простор décor.Корисни едноставна кабинет складирање ѕид за речиси секоја соба во куќата. 【Разноврсна Складирање】Виси на организаторите може да ги исполни вашите складирање потреби, идеални за складирање козметика, влечки, шалови, капи, крпи, играчки, снек провизии храна, кујната потрошен материјал и други предмети. 【100% Задоволството на Клиентите】Ако имате било какви прашања во врска со вратата, полица организатор, можете да не контактирате во секое време повторно да го достави или наплата за вас. 2 Надградена Верзија Куки.Ventilative Windows.Дното Поддршка. 3 Јасно ПВЦ Џебови. 4 Голем Капацитет Прегради. 2 Метални Прстени.

R

Слични производи