.

.

Кул Боја Swatches Печати Рамената BookBag Студент Daypack Патување Ранци за Обичните Жени Мажи Rucksack Отворено Кеси

Кул Боја Swatches Печати Рамената BookBag Студент Daypack Патување Ранци за Обичните Жени Мажи Rucksack Отворено

DEN 767.76
Количината на стоката

МАТЕРИЈАЛ : Twill ткаенина, рамо ремени и перници се поместена, е здрав уште лесни, многу издржливи.РАНЕЦ ДИМЕНЗИЈА : 11.5x8x16 инчи, прилагодлив рамо, рака, погодна за ученици, возрасни.МНОГУ ПРОСТОР за СКЛАДИРАЊЕ : На училиште торба доаѓа со голем капацитет главната преграда и 4 мали внатрешни џебови, 1 пред патент џеб, 2 mesh странични џебови.УДОБНО ДИЗАЈН : ранец е опремен со прилагодливи рамо ремени и дише пена баласт за да се осигура дека вашиот грб е удобно, а на врвот се справи со не е лесно да се носат во патувањето.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН УПОТРЕБА : може да се користи како едноставна ранец за надворешна употреба или за патување, како schoolbag за секојдневна разонода или студенти.Многу погодна за на училиште, работа, патување, кампување, велосипедизам, салата, итн. Ранец : 11.5x8x16 во Високо-квалитетни прилагодливи и поместена рамо ремени, удобно да го носите кога ќе излезе. На училиште торба има многу простор, и голем капацитет главната преграда може да ги зачувате вашите книги, i Pad, облека и други учење додатоци. 4 мали внатрешни џебови, 1 предниот џеб може да се стави дневни потреби како што се очила, паричник, копчиња, слушалка, моќ банка и мобилен телефон,2 странични џебови може да се одржи шише за вода и чадор.Разумен простор распределба може да ги задржи вашите лични предмети на организиран и полесно да се најде. нашата ранци многу погоден за секојдневна разонода и студентите да ги употребуваат.Тоа е еден убав избор за ученици, возрасни лица, жени, мажи.стилски и супер кул !.

R

Слични производи