.

.

Porseme Декоративни 3D LED Сијалица, E26 База, 4W, глобална напојување за AC100-240V, Мека Топло Осветлување, Не-Dimmable, Не-Пренослива, Нема Plug-Поврзани , Не се Вклучуваат Држачот за ?

Porseme Декоративни 3D LED Сијалица, E26 База, 4W, глобална напојување за AC100-240V, Мека Топло Осветлување,

DEN 2131.20
Количината на стоката

3 D огномет стакло, креативни модерен стил, идеални за украсување дом, бар, кафуле, книжарница, забава, свадба и сл. 4 W Противвредност, ниска топлина и потрошувачка на енергија, долг живот, на 20 години [25000 часа, што се користи за 3 часа дневно], намалување на замена на трошоците.Нема штетни елементи како жива, олово и др.Заштита на животната средина и да ви ги безбедно.НЕ се препорачува да се користи светилки како вашата главна снабдување на светлината.Тие можат да бидат најдобри декоративни осветлување, додека за многу повеќе релаксирачка атмосфера.Долг животен век LED сијалица со рачно изработени стаклен капак.Тоа е многу добар божиќ идеја.

R

Слични производи