.

.

Wisoqu ПРОЦЕСОРОТ Пумпа за Вода,Вода за Ладење, Пумпа,Noiseless ПРОЦЕСОРОТ Вода Судрат Компјутер Вода, Систем за Ладење, Пумпа за G1/4 Темата за PC 500L/H

Wisoqu ПРОЦЕСОРОТ Пумпа за Вода,Вода за Ладење, Пумпа,Noiseless ПРОЦЕСОРОТ Вода Судрат Компјутер Вода, Систем

DEN 343.20
Количината на стоката

G1/4 Нишка ПРОЦЕСОРОТ Вода Судрат : G1/4 нишка пумпа за вода за компјутерски ПРОЦЕСОР вода за ладење на системот.Ултра-тивка Работа : Noiseless вода за ладење, пумпа за ‑ Ultra‑тивка работа нема да ве вознемирува.Долг животен Век : Направен од високо‑квалитет на акрил и пластика, обезбеди подолг животен век.Стабилни Перформанси : Стабилни перформанси со висок проток( 500 L/H).Лесен за Користење : едноставен за инсталација и употреба.ПРОЦЕСОРОТ Пумпа за Вода,Вода за Ладење, Пумпа,Noiseless ПРОЦЕСОРОТ Вода Судрат Компјутер Вода, Систем за Ладење, Пумпа за G1/4 Темата за PC 500 L/H Спецификација : Тип : Пумпа за Вода Напон : 12 V DC, големи 4 P / мали 3 P приклучок за Струја : 0.8 Моќ : 10 W Лифт : 4 метри Проток : 500 L/H Материјал : Акрил + Пластика Тема : G1/4 Влезот и излезот : 1/4 внатрешна тема, Тема Спојување НЕ е вклучена Тежина : Околу. 290g Големина : Прибл. 5 * 5 * 7.8 cm / 2 * 2 * 3.1 во Пакет големина : Прибл. 13.5 * 8.5 * 9.5 cm / 5.3 * 3.3 * 3.7 во Пакет листа : 1 * Пумпа за Вода Забелешка : 1. Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашиот вид разбирање. 2. Ве молиме имајте предвид дека новиот тип и стари тип на производот ќе биде испратен по случаен избор, и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.

R

Слични производи