.

.

XIUXIU RainYun 1 до 3 6+2 Pin 8Pin Рударство Напојување Кабел Кабелот 12AWG 18AWG Графика GPU Видео Картичка за ETH BTC Bitcoin Рудар Користат Флексибилен Кабел кој е extr

XIUXIU RainYun 1 до 3 6+2 Pin 8Pin Рударство Напојување Кабел Кабелот 12AWG 18AWG Графика GPU Видео Картичка

DEN 277.44
Количината на стоката

Искусни дизајн и издржлив материјал за Висока фреквенција и ниска слабеењето. 6 Pin + 2 Pin Напојување Кабел од 1 до 3 кабли.Кабелот за напојување е направен од зелена ПВЦ материјал, кој е здрава и безбедна.Рударската машина односно картичка напојување конекција линија измена цел.Поврзете на резервни ПРОЦЕСОРОТ 6+2 P кабелот за напојување за да го картичка напојување линија за да го реши проблемот на недоволен картичка напојување линија.

R

Слични производи