.

.

ZHUZI Водоотпорен Склад Кеси Организација Алатки Ватенка Облека Елка Складирање Торба Празник Оркестарот Складирање Покрие Божиќ Резерви(L,црвено&White)

ZHUZI Водоотпорен Склад Кеси Организација Алатки Ватенка Облека Елка Складирање Торба Празник Оркестарот Складирање

DEN 623.76
Количината на стоката

Материјал : оксфорд ткаенина.Големина : S,Л. Боја : Како На Сликата.Количина : 1pc.Пакетот вклучува : 1pcx Складирање Торба.Големина : S,LColor : Како Picture Quantity : 1pc Material : оксфорд cloth Package вклучуваат : 1pcx Складирање Bag Features : Високиот квалитет : се Направени од издржлив оксфорд ткаенина, тоа карактеристики на водоотпорен, прашина-доказ карактеристика, ви овозможува подолг живот. Голема меморија : доволно Голем да ги покрие расклопуваат вештачка елка, професионален за складирање на елката. Преносни : Опремен со еден пар на тешки се справи со,, ви овозможува да ја носи чантата насекаде складирање. Лесен за складирање, кога не е во употреба, може да се свитка во помала големина на заштеда на простор.Исто така лесно се грижат, само треба да се избрише со влажна крпа за да ја исчистите торба во секунди. Мулти цел : исто Така, може да се користи за складирање ватенка, облека, книги, и други дневни дребулии, голем помошник во организаторот.

R

Слични производи