.

.

Desiccant, Висока Ефикасност Мали Мултифункционален Сушење Торта за

Desiccant, Висока Ефикасност Мали Мултифункционален Сушење Торта за

DEN 184.56
Количината на стоката

Овој производ е жолта лепак, заштита на животната средина материјал, централизирана пакување, висока ефикасност на сушење.Оваа сушење торта подобрува квалитетот на звукот и услуга живот, и го штити вашиот слух опрема.Тоа го решава проблемот дека прашина е лесно да се contaminate и внесете ја во ентериерот на за време на користењето на традиционалните desiccant.Тоа може да го апсорбира штетните секојдневно влага на слушни помагала и да го продолжи животот.Тоа може да се користи со едноставни сушење конзерви и нови сушење лименки.Тоа е погоден за било да се користи преку сушење резервоарот, и може да се користи до златно жолта станува бело.Функција : 1. Оваа сушење торта подобрува квалитетот на звукот и услуга живот, и го штити вашиот слух опрема.2. Тоа може да го апсорбира штетните секојдневно влага на слушни помагала и да го продолжи животот.Тоа може да се користи со едноставни сушење конзерви и нови сушење лименки.3. Тоа е погоден за било да се користи преку сушење резервоарот, и може да се користи до златно жолта станува бело.4. Овој производ е жолта лепак, заштита на животната средина материјал, централизирана пакување, висока ефикасност на сушење.5. Тоа го решава проблемот дека прашина е лесно да се contaminate и внесете ја во ентериерот на за време на користењето на традиционалните desiccant.Спецификација : Предмет Тип : Сушење Cake Material : Silicone Scope на Примена : Погоден за било да се користи преку сушење резервоарот Пакет Листата : 4 x Сува Торта.

R

Слични производи