.

.

Jaoul Скалило Гази Тепих Не се Лизга 8 X 30 Затворен 16PCS Скалило Тркачи за Дрвени скали. Не-Пропадна Безбедност Килим се Лизга Отпорни за Деца Постари лица и домашни Миле?

Jaoul Скалило Гази Тепих Не се Лизга 8 X 30 Затворен 16PCS Скалило Тркачи за Дрвени скали. Не-Пропадна Безбедност

DEN 887.76
Количината на стоката

Се ОБЕЗБЕДИ ВАШИТЕ најблиски : Нашето скалило гази ленти се целосно анти-движејќи се со Не-пропадна поддршка.Тие можат ефикасно да се задржи вашето семејство, деца и домашни миленици безбедно.ИЗГРАДЕНА МИНАТАТА : не се лизга скалило ленти имаат три слоја : површина(направени од носат-отпор полипропилен влакна), бафер слој(направени на nonwoven платно)и не-пропадна дното(направени на TPU).Кога излегувајќи на тоа, може да се почувствува мекост, спокојство, во смисла на совршено се вклопуваат и што е најважно стабилност.СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ : Size 8" X 30", 16 парчиња по пакет може да се задоволат потребите на повеќето семејства.Исто така, можете лесно може да го намали нив, ако тие не се вклопи во вашиот скалите.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА И ЧИСТЕЊЕ : Лесно се земе јасно се повлече и да ги применуваат на скалите.Дури и ако вашиот чекор големина е kinda посебни, можете лесно може да го намали тепих одиш со ножици.Можете да ги чисти со правосмукалка или машина за перење, тие ќе бидат добар како нови. 100% се ГРИЖИ СЛОБОДЕН : нема да Има никакви остатоци кога ќе ги отстраните од чекори.Ако сте го добиле погрешен број на скали гази теписи или не сте задоволни со тоа за било која причина, само контактирајте со продавачот да го вратите производот за целосна наплата/замена.

R

Слични производи