.

.

JUSTSHENGKUANG 1575.42 MHz GPS Антената со RP-SMA Приклучок за Полнач за Автомобил Возило Примачите Бустер Антена

JUSTSHENGKUANG 1575.42 MHz GPS Антената со RP-SMA Приклучок за Полнач за Автомобил Возило Примачите Бустер Антена

DEN 2304.00
Количината на стоката

Инсталацијата е лесен и брз, и тоа е лесно да debug и употреба.Целосно Водоотпорен.Магнет и Завртка Планината База.Одлична Температура Стабилност.Ниско Ниво На Бучава Слика.Инсталацијата е лесен и брз, и тоа е лесно да debug и употреба.Центар Frequency1575.42 MHz±3 MHz V.S.W.R 1.5 : 1 Band Ширина ±5 MHz Impedance 50 ohm Peak Стекнат >3d Bic врз Основа на 7×7cm земјата plane Gain Покриеност >-4d Bic на -90°

R

Слични производи