.

.

Venhoy Боја за Појавување на Децата Играчка Складирање Кошеви Перење Кошеви/Завршувањето Платно за Чување на Кутии за Чување на Кутии

Venhoy Боја за Појавување на Децата Играчка Складирање Кошеви Перење Кошеви/Завршувањето Платно за Чување на

DEN 1223.52
Количината на стоката

Тежина : 1kg.Големина : 35*40cm.Материјал : платно, памук и лен.Лесен и брз, голем капацитет, лесен за чистење, силен капацитет на носивост, трајни, анти-стареењето.Предмет : CD, козметика / накит, долна облека, овошје, приклучок за слушалки кабелот / линија, да се промени облека, канцелариски материјал, далечински управувач, книги и списанија.

R

Слични производи