.

.

WELTRXE Бели со Златна Ѕвезда Табела Тркач, Металик Сјајот Злато Маса Декорации 11 Инчен x 16 Ft Ткаенина Трпезариска Маса Тркач Тркалаат за Венчавка, Денот на Вљубените, З

WELTRXE Бели со Златна Ѕвезда Табела Тркач, Металик Сјајот Злато Маса Декорации 11 Инчен x 16 Ft Ткаенина Трпезариска

DEN 311.76
Количината на стоката

Изработени од 100% не-плетени ткаенини, лесно се грижи и долготрајна издржливост, може да се користи повеќе пати, не е лесно да се солза, животна средина пријателски.Мерки 11 инчен W x 16 Нозе L тек, може да се намали за било должината и обликот според вашите потреби.Исклучителна рабови, без пролевање, без набори.Шик бела ткаенина табела тркач со металик златна ѕвезда печати додадете секојдневниот луксузен сјај на вашата маса и домашна декорација.Не само како табела тркач, но исто така најдобар избор за цвет букет хартија за завиткување, placemats, креативни подароци пакување, paryt настан украси, занает проекти итн.Овој сјај злато ѕвезда белата маса тркач е совршен за свадба партија, булчински & бебе туш, роденден, Велигден/ноќта на Вештерките/Благодарноста/Божиќ партија, дипломирањето партија, романтична вечера свеќи, одмор/чај партија, валентин датум, јули Четврто, специјални настани и секојдневна употреба.Убава и елегантна табела тркач ќе го подобрат вашиот дом и јадење искуство на целата година колку што има зачудувачки, детални и декоративен дизајн.На gllitter, луксузен изглед на оваа бела маса тркач додава елеганција и карактерот на секоја соба и обезбедува поставен на екранот без разлика дали сте забавни гости или за секојдневна употреба.Карактеристики Не-плетени Ткаенини, Траен и еколошки Отвори лесно можат да бидат во облик на (DIY) за да се овозможи простор за маса décor на разни големини се Тркалаат пакување, без брчки, нема потреба да се железо, отворен и подготвен за употреба Додадете завршувањето на допир да вашиот tabletop оркестарот со оваа прекрасна табела тркач Табела тркач за roud/плоштад/правоаголник маси, исто така и како декорација за dressers, sideboards и полици, за изработката декоративни цвеќиња или како подарок завиткување Само да се избрише со влажна крпа, ако е потребно Пакет Вклучуваат 1pcs 11 инчи W x 16 нозе L(28cmx500cm)Бели со Златна Ѕвезда Табела Тркач се Тркалаат.

R

Слични производи