.

.

Индустриски Ѕид Железни Цевки Полица Полици Shelving Заградата Гроздобер Ретро Црно DIY Отворена Полица DIY Складирање Канцеларија Соба, Кујна (Тиер 3)

Индустриски Ѕид Железни Цевки Полица Полици Shelving Заградата Гроздобер Ретро Црно DIY Отворена Полица DIY

DEN 2616.00
Количината на стоката

【Ретро Стил】 : Селски индустриски цевки полица во црна заврши.Железни цевки и рекултивираните вистинско дрво состав во гроздобер стил.Складирање и украси.Тоа исто така може да се користи на отворено.Изразито анти- ' рѓа третман. - Electroplated заврши. 【Големина】 : Направени од квалитетни метална цевка и борови дрва.Одбор големина : должина 32in x длабочина 10in x дебелина 0.8 во.Водовод дијаметар : DN20. 【Мулти-функционални】 : лебдечки полиците се разноврсна, како и бања прибор, крпа носителот, bookcase, зачин полици. 【Широко се Користи】 : Погодна за спалната соба, дневна соба, перење соба,канцеларија,кујната провизии,гаража, farmhouse,подрум,над тоалет.Perfectl y ви заштедува простор. 【Нашата посветеност】 : 100% задоволство гаранција, во случај на било каков проблем или вашиот не се задоволни, целосна наплата или замена за слободни загарантирана.Инсталирате 3 Ниво полица во секое место што треба.Убава и практична, така што вашиот простор уреден и чист.Таа е погодна за двете затворен и отворен.Вашиот најдобар избор!.

R

Слични производи