.

.

Волкот Битник Усна Сјај Носителот Кармин Случај Преносни Шминка Торба Патување Кармин Организатор Случај Со Огледало Мини Кармин Складирање Кутија За Жени

Волкот Битник Усна Сјај Носителот Кармин Случај Преносни Шминка Торба Патување Кармин Организатор Случај Со

DEN 287.52
Количината на стоката

КАРМИН СЛУЧАЈ ГОЛЕМИНА : Само 50g, лесен и лесно се стави во рачна ташна. 3.7x0.8x2.7, совршен за да се одржи цевка кармини и усна сјај, исто така може да се одржи некои кредитни картички.ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Овие кармин случај се направени од микрофибер кожа, удобен и убава.Силна тока затворање, ефикасно да го спречува кармин од лизгање надвор.UILT ВО ОГЛЕДАЛО : Опремени со мали огледало, што го прави тоа практично да се применуваат шминка секаде и во секое време.Ти секогаш да остане убава и совршено.ПРЕНОСЛИВ ДИЗАЈН : мини шминка торба може да се организира козметика потребни за секојдневно патување, компактен дизајн кој се вклопува удобно во џеб или crossbody торба.СИМПАТИЧНА ПОДАРОК : Секоја мини кармин случај има многу моден стил и практична функција, тоа ќе биде одличен подарок за жени и девојки.Ако сте во потрага за еден организатор за вашиот клуч или кармин, оваа мини шминка торба е она што ви треба, ќе ви овозможи малку објект повеќе организирани од сега!Спецификација за производ : Материјали : микрофибер кожа Големина : 3.7×0.8×2.7 во Тежина : 50g - Ова е лесен кармин складирање кутија која може лесно да се продавница малите објекти, како што се кармини. - Вграден во мали огледало ви овозможува да ја прилагодите вашата шминка во секое време, имајќи нежни и елегантни на сите времиња. - Лесен за носење, лесно може да се стави во вашиот satchel кога ќе одат надвор, многу погодна за пешачење, кампување и забавите!.

R

Слични производи