.

.

DOITOOL Чај Канистер, 300ML Транспарентно Стакло Складирање Тегла Резервоарот Запечатени Контејнери за Храна Цвет Чај Суво Овошје Зрна Складирање Сад со Корк

DOITOOL Чај Канистер, 300ML Транспарентно Стакло Складирање Тегла Резервоарот Запечатени Контејнери за Храна

DEN 297.36
Количината на стоката

Топло Совет : Почитувани купувачот, поради осветлување ефект, monitor' s светлината, прирачник за мерење, итн., може да има и некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фото и вистинскиот објект.Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!.Високо ниво на транспарентност, може да се види на продукти внатре во еден поглед.Справување со копчето форма плута, отсечени од надворешниот чувате храната свежа.Супериорен отпорни да го користите и пример, перење на садови гаранции производ.Дом и кујна храна за чување на резервоар, ја зачувате вашата храна и време.Опис Направен од високо - одделение borosilicate стакло, безбедни и здрави.Високо ниво на транспарентност, може да се види на продукти внатре во еден поглед.Со плута за добро запечатени, да обезбеди најдобрите складирање на животната средина за колачиња, бонбони, зачини, брашно, чај, јатчесто овошје и житарки, итн.Карактеристики - Боја : Како Што Е Прикажано.- Материјал : Висок borosilicate стакло и плута.- Големина : Прибл. 6. 5x 6. 5 х 10 см.- Висок borosilicate стакло и плута за чување на резервоар, одлична за употреба чување колачиња, шеќер, брашно, зачини, безбедно и drable да го користите за долго време.- Справување со копчето форма плута, отсечени од надворешниот чувате храната свежа.- Високо ниво на транспарентност, може да се види на продукти внатре во еден поглед.- Дом и кујна храна за чување на резервоар, ја зачувате вашата храна и време.- Супериорен отпорни да го користите и пример, перење на садови гаранции за производот.- Топло Совет : Почитувани купувачот, поради осветлување ефект, monitor' s светлината, прирачник за мерење, итн., може да има и некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фото и вистинскиот објект.Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!Пакет Including1 x galss складирање сад со корк.

R

Слични производи