.

.

Omabeta Monopod Складирање Торба, Не Исчезнат Monopod Рака Торба погоден за носене за Monopod Фотографија за Складирање Резерви(DS-65 unicorner Торба Без Букви)

Omabeta Monopod Складирање Торба, Не Исчезнат Monopod Рака Торба погоден за носене за Monopod Фотографија за

DEN 1518.96
Количината на стоката

Голем капацитет, со мал џеб за екстра чување на други додатоци.Со густа пена соочи внатрешноста на чантата, може да им понуди совршен заштита на monopod.Двонасочна патент за лесно отворање и затворање.Солидна шиење и деликатна изработка овозможува добар издржливост.Торба е направен на квалитетот најлон крпа, тешки, носат-отпорни, colorfast и перат.Лесен и пренослив, го проширува справи и прилагодливи рамо, рака обезбеди удобен и удобно носејќи метод.Торба е направен на квалитетот најлон крпа, тешки, носат-отпорни, colorfast и перат.Со густа пена соочи внатрешноста на чантата, може да им понуди совршен заштита на monopod.Голем капацитет, со мал џеб за екстра чување на други додатоци.Лесен и пренослив, го проширува справи и прилагодливи рамо, рака обезбеди удобен и удобно носејќи метод.Двонасочна патент за лесно отворање и затворање.Солидна шиење и деликатна изработка овозможува добар издржливост.

R

Слични производи