.

.

Притиснете Тип Памук се Тркалаат Носителот Памук се Тркалаат Divider Стоматолошки Памук се Тркалаат Диспензерот за Стоматолог и за Домашна Употреба(сина)

Притиснете Тип Памук се Тркалаат Носителот Памук се Тркалаат Divider Стоматолошки Памук се Тркалаат Диспензерот

DEN 390.96
Количината на стоката

4 бои да се избере, на состанокот различни барања.Изработен од квалитетен материјал, хигиенски и трајни производи за употреба.Притискање тип дизајн е лесно да се преземе од памук се тркалаат.Одлично за професионална и домашна употреба.Се користи за содржат памук се тркалаат, кој е санитарен и чиста.Овој производ се користи за чување на памук тек, како и да се надвор лесно и санитарни.Изработен од квалитетен материјал, хигиенски и трајни производи за употреба.Функција : 1. Се користи за содржат памук се тркалаат, кој е санитарен и чиста.2. Притискање тип дизајн е лесно да се преземе од памук се тркалаат.3. Изработен од квалитетен материјал, хигиенски и трајни производи за употреба.4. 4 бои да се избере, на состанокот различни барања.5. Одлично за професионална и домашна употреба.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Стоматолошки Памук Се Тркалаат Dispenser Color : Црвена, Сина, Бела, Yellow Size : Прибл.12 * 9.8 * 5cm / 4.7 * 3.8 * 1.9 in Package Тежина : Околу.203g Package Листа : 1 x Стоматолошки Памук се Тркалаат Фармацевт(Без Памук Тек).

R

Слични производи