.

.

DZQWLL Американски Креативни Внатрешни работи Лустерот Индустриски Правец на Таванот Светилка Ковано Железо, Стакло Виси Светилка Farmhouse Оркестарот Светлина Тела Бар

DZQWLL Американски Креативни Внатрешни работи Лустерот Индустриски Правец на Таванот Светилка Ковано Железо,

DEN 1156.80
Количината на стоката

✸[Високо-квалитетни материјали] Висок квалитет на железо светилка тело, обработени од страна на повеќе процеси, има метален текстура, мека и нежна, цврст и не е лесно да се деформира, анти-корозија и анти- ' рѓа. ✸[Прекрасен изглед] Американски креативна личност железо лустерот, абажур големина : дното големина 17*14cm, врвот size 12*9cm, светилка тело висина големина 26cm, виси синџир големина 60см. ✸[Мулти-цел] Виси лустерот е многу погодна за ресторани, кујни, дневни соби, спални соби, кафулиња, итн.Го инсталирате во секоја соба што сакате. ✸【Светилка чистење】Чувајте го на чиста, често, ги користат долго мека четка или мека памучна ткаенина за нежно потчукнете или избрише површината прашина. (Забелешка : средства за чистење во домаќинството не треба да се користи). ✸[Високо-квалитетна услуга по продажбата] Кога ќе го примите пакетот, ве молиме проверете во пакет со текот на времето, ако имаш било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ви обезбедиме со решение во рок од 24 часа, додека не сте задоволни.Ве молиме да бидат сигурни да се купи!.Употреба : внатрешна декорација осветлување, коридор pendants Type : Chandelier Material : Iron Colour : Blacksize : големината на дното на светилка тело : 17*14cm Top големина на светилка тело : 12*9cm Lamp тело висина големина : 26cm Chain големина : 60cm Ceiling дијаметар големина : 14cm Сертификација : ccc Switching метод : key Voltage : AC 220 v (без извор на светлина)Просечен животен век : 25000 hours Power набавка : 40 W (максимум)Пакување листа : 1 лустерот + додатоци дадената област : 10-15 плоштадот meters Applicable места : ресторани, кујни, дневни соби, спални соби, кафулиња, барови, клубови, клубови и други места.белешки : 1. Ве молиме потврдете го големината и бојата пред да го купат.2. Ако имате било какви прашања пред купување на производ, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви обезбедиме со решенија во рок од 24 часа, и да ви посакам среќен шопинг.

R

Слични производи