.

.

MY99 USHOMI 10pcs Божиќ Прибор за јадење Шапка Поставите Шише Вино Декорација Хотел Садови Носителот Кеси Кујнската Маса Оркестарот

MY99 USHOMI 10pcs Божиќ Прибор за јадење Шапка Поставите Шише Вино Декорација Хотел Садови Носителот Кеси Кујнската

DEN 2061.60
Количината на стоката

Табела декорација : стилски Божиќ прибор за јадење кеси во привлечен Божиќ изгледа како Божиќ капи и ракавици одговара на секоја празнична трпезариска маса!.Разноврсна употреба : малку капи, не само што може да ги красат прибор за јадење, но исто така може да се користи како бонбони чанти или за мали ракотворби!.Подароци за прослава : Овие прибор за јадење носители дефинитивно може да се добие во Божиќ?и се исто така многу погодни како промотивни подароци или клиент подароци!.Обновливи : Божиќ прибор за јадење кесички се направени од брусен крпа и се особено издржливи.Можете да повторна употреба на прибор за јадење кеси година по година!.Божиќ сцена изгледот, садови декорација.Опис Мека ткаенина : Божиќ садови носителите направен од брусен платно, тоа е издржлив и се чувствува одлично.Тие се без мирис и тоа не му наштети на вашата страна и храна, класичен избор за табела декорација.Лесно да се грижи : Нашите Мини Божиќ шапка Еднократно, со што повеќе да се забавуваат на вашата Божиќ.Не само што е одличен избор за на маса декорација, но тоа е исто така се идеални за многу креативни занает проекти.Совршен Подарок Давање : Симпатична, класичен и лесен за користење, садови носители се совршени за давање на подарок на вашето семејство, пријатели и вашите најблиски.Споделување на овие слатки празнична оркестарот направи сите имате топла Божиќ.Пакетот вклучува : вкупно 10 КОМПЈУТЕРИ Божиќ капи за да ги задоволат вашите потреби.Садовите носители се вклопат за повеќето садови, ги красат вашата садови со нив, направете ја вашата вечера табела повеќе деликатна и церемонијални.Широка Примена : за Разлика од садовите украсување, на сопствениците, исто така, може да се користи за да се одржи занаетчиски предмети и декорирање шише вино, елка.Совршен за одмор партија, за време на празник роденден, семеен собир.Спецификации : Точка име : Божиќ Садови Носителот Кеси Поставите Тип : Без Употреба : прибор за на маса Материјал : Брусен ткаенина Боја : црвена Големина : 12*6 cm количина : 10 компјутери answer : ___________________________ Note : - Не може да биде малку грешка на големината за рачно мерење. - Бои отстапување може да се разликуваат поради различните следење на поставувања, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.

R

Слични производи