.

.

Земја на Дрво Woodland Производи AEC18W Архитектонски Елементи 18-Инчен Агол Полица, Бела Завршница

Земја на Дрво Woodland Производи AEC18W Архитектонски Елементи 18-Инчен Агол Полица, Бела Завршница

DEN 287.76
Количината на стоката

Се зголеми просторот во вашиот дом.Мебел одделение заврши.Цврсто дрво.Едноставна инсталација.Хардвер вклучени.Од Производителот да го Зголеми просторот во вашиот дом со Архитектонски Елементи Агол Полиците.Овие цврсти дрвени полици се инсталира лесно во еден агол од вашиот дом и да се цврсти доволно да се држи до 60 килограми.Мебел одделение заврши и квалитет на изработка ги прават овие агол полици навистина уникатна.Едноставна инсталација, ги вклучува сите хардвер.

R

Слични производи