.

.

Брзо Ослободување Видов Ножеви, Машини за Додатоци Исклучителни Перформанси Трајни Универзална Дупка за Тврд Материјал

Брзо Ослободување Видов Ножеви, Машини за Додатоци Исклучителни Перформанси Трајни Универзална Дупка за Тврд

DEN 988.56
Количината на стоката

Фино тревите со голем број на заби, обично се користи за да се заврши дрво и помеки материјали.Тие се користат за да се намали дрво, пластика, гипс картон, fiberglass, акрилик (ПММА), ламинатни и други неметални материјали.ХСС заби се користи за чистење на сечење на дрво и метал, со ХСС појачани заби, погоден за потешко дрво, бакар (бакарни цевки), алуминиум, fiberglass, гипс картон, тврда пластика (акрилик, ПММА) и обоени метали.Појачани заб обезбедува подолг живот, овие ножеви може да се употреби за демонтажа и не се погодни за висока јачина на челици вклучувајќи навртки и завртки.Вертикален заб двоен ред на забите може да се намали разни материјали многу брзо, прецизно и агресивно, сечење дрво, дрвени ламинатни, помек пластични, тенки камени плочи и гипс одбор.Широко се прилагодува машина, универзална дупка тип, одговара за Бош, одговара за DREMEL, одговара за FEIN, одговара за WORX, итн.Функција : 1. ХСС заби се користи за чистење на сечење на дрво и метал, со ХСС појачани заби, погоден за потешко дрво, бакар (бакарни цевки), алуминиум, fiberglass, гипс картон, тврда пластика (акрилик, ПММА) и обоени метали.2. Појачани заб обезбедува подолг живот, овие ножеви може да се употреби за демонтажа и не се погодни за висока јачина на челици вклучувајќи навртки и завртки.3. Фино тревите со голем број на заби, обично се користи за да се заврши дрво и помеки материјали.Тие се користат за да се намали дрво, пластика, гипс картон, fiberglass, акрилик (ПММА), ламинатни и други неметални материјали.4. Вертикален заб двоен ред на забите може да се намали разни материјали многу брзо, прецизно и агресивно, сечење дрво, дрвени ламинатни, помек пластични, тенки камени плочи и гипс одбор.5. Широко се прилагодува машина, универзална дупка тип, одговара за Бош, одговара за DREMEL, одговара за FEIN, одговара за WORX, итн.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Осцилирачки Blade Material : Висок Јаглерод Steel Application : Погоден за чистење на сечење на казна заврши дрво, пластика и metal Detailed Спецификација : 4 x 44mm / 1.7 во висока јаглероден челик сечење saw blade4 x 44mm / 1.7 во прецизни заб видов сечење blade4 x 34mm / 1.3 во нерѓосувачки челик bimetal директно видов сечење blade4 x 34mm / 1.3 во висока јаглероден челик сечење saw blade4 x 34mm / 1.3 во прецизни заб видов сечење blade2 x 88mm / 3.5 во висока јаглероден челик полу-кружни пили за сечење blade2 x Заптивка Пакет Листата : 22 x Видов Сечење Blade2 x Gasket Note : Видов сечење нож спецификација : 44mm висока јаглероден челик видов сечење нож, 44mm прецизни заб видов сечење нож, 34mm нерѓосувачки челик bimetal директно видов сечење нож, 34mm висока јаглероден челик видов сечење нож, 34mm прецизни заб видов сечење нож, 88mm висока јаглероден челик полукружна видов сечење нож.

R

Слични производи