.

.

Voxx ACAM4 HD Широк Агол Табличка Монтирани Копија Камера - Паркинг Лејн Екранот Опција - Висока Чувствителноста на Светло за Ноќно Перформанси

Voxx ACAM4 HD Широк Агол Табличка Монтирани Копија Камера - Паркинг Лејн Екранот Опција - Висока Чувствителноста

DEN 1055.76
Количината на стоката

ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ CCD : CCD сензори имаат висока излезна дека резултатите во почиста, повисок квалитет на видео.ВОДООТПОРЕН : IP67 оценет за заштита од ефекти на потопување во вода под притисок за долги периоди.ПАРКИНГ ЛИНИИ : На екранот вграден во паркинг линии за далечинско мерење.Избор за вклучување/исклучување.ШИРОК АГОЛ ВИЗИЈА : 150-степен широк агол леќа нуди одлична видливост со речиси нула слепи точки.ЧУВСТВИТЕЛНОСТА НА СВЕТЛО :

R

Слични производи