.

.

3-Ниво Пластовидно Документ Послужавник,Кожа Биро Писмо Организаторот,за Датотеки, Папка, Канцелариски материјал, Списанија, Весници, Пошта, Дом на Дребулии Дескто?

3-Ниво Пластовидно Документ Послужавник,Кожа Биро Писмо Организаторот,за Датотеки, Папка, Канцелариски материјал,

DEN 623.76
Количината на стоката

СОВРШЕН ДИЗАЈН : 3 ниво дизајн, голем простор, да ги задржи на десктоп уредни и чисти, спаси многу простор.Ова писмо sorter може да ги организирате вашите канцелариски материјали, печатач трудови, тетратки, списание, документи easilly.Заштеда на ВРЕМЕ И СТРЕС : Што е одличен начин да се sotre вашиот пенкала, белешки, хартија и така натаму, што го прави лесно да дознаете она што го сакате.Инаку, Тоа е многу убаво парче за вашето биро или bookcase.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ за СКЛАДИРАЊЕ : Секој слој е 2.2 инчи висок, и На висина помеѓу две слој е 4,5 инчи.Секој слој може да се одржи до 500 страници на А4 хартија.Идеален за одржување на вашето биро уредната.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Ние обезбеди сите алатки за собранието, вклучувајќи не noly шрафцигер и инсталација на цртеж, но исто така збир на резервни завртка и орев.ПОДАРОК ИДЕЈА : Што е совршен подарок идеја за некој кој е се лизгањето со книги, списанија, канцелариски Материјали и недостаток на десктоп простор!.Опис : ТАПИСЕРИИ ИЗРАБОТКА:3 полици office датотеки документ буква фах организатор, да се фокусираат на секој details LARGE КАПАЦИТЕТ ДЕСКТОП ОРГАНИЗАТОР:Секој слој складирање околу 500 страници на правни A4 датотеки или копирање на документи.Се применуваат за статистика/училницата/насловна оркестарот и organization APPLICATION:Биро снабдувањето со носителот/ Датотеки sorter полици за трудови/папки/mail/пенкала/молив/documents/invoice Material : СТП Leather Size : 27.5x35.5x27 cm/10.8x13.9x10.6 in Package Содржина : 1 x Desktop file организатор Rack Note : 1.Ве молиме овозможи 1-2cm грешки поради прирачник за мерење, бидете сигурни дека ќе не ум пред цел.2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на item3.Нашата продавница има многу стилови, можете да одат до продавница да browse4.Добредојдовте на нашата продавница.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ви посакувам среќен шопинг!.

R

Слични производи