.

.

DOULAFASS Жените Crossover Задник Кревање Leggings Висока Waisted Тренингот Јога Панталони со Џебови

DOULAFASS Жените Crossover Задник Кревање Leggings Висока Waisted Тренингот Јога Панталони со Џебови

DEN 237.12
Количината на стоката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.најлон и полиестер.Висока Waisted Тренингот Leggings за Жените : Крос-waisted тренингот јога панталони, се преклопуваат, широк корселе за стомак контрола, 2 скриени странични џебови.Оваа тренингот leggings помине клеча тест.Женска Scrunch Задник Leggings : Секси ruched задник кревање leggings, на плен ruching шевовите усогласување на вашите облини, правење на вашиот задник убав сочни праски форма.Материјал : Полиестер и spandex, buttery мека и удобна, 4 начин се водат, не гледаат низ, брзо сушење, не pilling, не камила пети.Прилики : Оваа женска тренингот leggings е совршен за спорт, тренинг, сали, вежби, фитнес, трчање, или со секојдневно носење.Големина на : Мал = НАС Големина 4, Средни = НАС Големина 6, Голем = НАС Size 8, X-Large = НАС Големина 10.

R

Слични производи