.

.

HUIBAOYU Прилагодливи Фрижидер Стои, Мулти-Функционални Прилагодливи Dolly Машина за Перење Стојат База, со 8 Силни Нозе 4 Заклучување Гума Вртливата Тркала, се Движат Рол

HUIBAOYU Прилагодливи Фрижидер Стои, Мулти-Функционални Прилагодливи Dolly Машина за Перење Стојат База, со

DEN 2988.24
Количината на стоката

СТАБИЛНА МАШИНА за ПЕРЕЊЕ БАЗА : Миење фен застане е изработен од не ' рѓосувачки челик цевки што го прави стојат повеќе стабилно и безбедно. 360° на РОТАЦИЈА & АНТИ-ПРОПАДНА ДИЗАЈН : Доаѓа со 4 заклучување гума вртливата двојно-тркала и 8 силни нозе, тоа лесно може да се наоѓа и да се стабилизира.и висината на стапалото може да се прилагоди според вашите потреби.НАМАЛУВАЊЕ на БУЧАВА Се : dolly ролери мобилни база вклучува 8 вибрации-доказ влошки, намалување на бучавата од страна на поставување под casters.Вградени хоризонтална уредот прави движи полесно.ЛЕСНО ДА се ДВИЖИ : ) Овој мобилен база има 4 заклучен гумени тркала, кои го прават тоа лесно да се движите машина и мебел до местото што сакате.Можете да го заклучите од нив да се направи стенд фиксни на подот.ПРИМЕНА : база е погоден за миење и фен, фрижидер и замрзнувач, мини фрижидер, кабинет, најчесто дома апаратот.На dolly за машина за перење има четири ДВОЈНО завртување casters со брави.На тркала ќе се направи се движат полесно за вас, ако сакате да се чисти.По чистење, можете да се тркалаат на апаратот назад и потоа заклучување на тркала.Заклучување ќе се обезбеди тркало, така што за миење/фен нема да се тресат во употреба.Не се Лизга Pad Make вашата машина за перење и фрижидер постабилна.Лесно да се Move Just лифт заклучување на воланот, да се скрати на висина на стапалата.Сега можете да се движите на апаратот.360 степени Вртливата Casters Easy да се движат со 360 степени вртливата тркала.Заклучување на апаратот casters кога ќе ја пронајдете вистинската локација.Макс Оптоварување 660 lbs With двојно рамка, 8 силни нозе и 4 двојно завртување casters, нашата машина за перење движат комплет може да се одржи до 660 lbs.Мулти-Use Suitable за машина за перење, фен, мини фрижидер, фрижидер.Максималната должина за апаратот треба да биде помалку од 28 инчи.Мерка пред да ја купите.Пакет : Прилагодлив Фрижидер Стојат*1.

R

Слични производи