.

.

Бубачки Розова боја се Виолетови Гел лак за полнење со 48W Помине Светилка Браун Сјајот Гел лак Дополнителен Комплет Бургундија Помине Гел лак Нокти Поставите Впие ?

Бубачки Розова боја се Виолетови Гел лак за полнење со 48W Помине Светилка Браун Сјајот Гел лак Дополнителен

DEN 911.76
Количината на стоката

Бубачки Гел лак Дополнителен Комплет : Како Розова боја се Виолетови Браун гел лак за полнење со ноктите фен, можете да уживате прави вашите нокти дома со овој гел лак наместен да се завршат СИТЕ-ВО-ЕДНО Полнење!Сè што ви треба за да почнете да го правите вашите нокти себе!Оваа светилка нема дното, што го прави полесни за носење и употреба.Ако се уште се навикнати на дното на светилка појас, се препорачува да се одржи хартиена крпа најчесто се користат дома на дното на светилка за лесно чистење и пакување.ВИСОКА МОЌНОСТ СВЕТИЛКА : Бубачки златно жолта гел лак дополнителен комплет - впие исклучување U V LED Гел лак Сет со U V Светлината LED Помине Светилка. 6 бои есен зима вино црвено сјајот лак гел со 48 W висока моќност помине фен за да се излечи fastly сите видови на led гел лак, база гел врвот грб, и поли гел ноктите продолжување комплет. 30 LED намалувања лекување време на половина!.Лесна Апликација и Добра Истрајност : 6 прекрасни Магливата се Зголеми & Полноќ серија розова боја се виолетови браун бои на 9 Toxin Слободни формула Гел лак со слаб мирис Без груби состојки или лепила кои водат до оштетени ноктите.На серија на pinkpurple лак сет е долга-трајни за 21+ дена со совршен сјај под соодветна апликација - Со гел основата и врвот грб мат сјајни под целиот процес за апликација.Она што Ќе Добиете за : Целосна големина на 6 бои бубачки гел лак поставите гел ноктите комплет со U V светлина, трајни 48 W LED помине светилка фен, 9 парчиња помине уметност дизајни на нокти алатки и 3 шишиња на база гел сјај мат врвот грбот, која е висока-квалитет гел ноктите комплет за трошоците-ефективна цена, гарантирано!.ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Може производ алергиска реакција од страна на кожата контакт.Прочитајте ги упатствата за употреба внимателно.За професионална употреба само.Се користи само за нокти.Избегнувајте контакт со очите, устата и кожата.Исплакнете нив веднаш треба да го производ доаѓа во контакт со нив.Ако постои било каков инцидент, обратете се на лекар веднаш.Прекинете да го користите производот ако црвенило и чешање се развие.Ако симптом продолжи, консултирајте се со некој лекар.Да се чува вон дофат на деца.

R

Слични производи