.

.

Вез Ножици, Трајни производи од не ' Рѓосувачки Челик Ткаенини Ножици Компактен Преносни за Scrapbooking за Сечење Тесни Простори

Вез Ножици, Трајни производи од не ' Рѓосувачки Челик Ткаенини Ножици Компактен Преносни за Scrapbooking за

DEN 215.76
Количината на стоката

ИСКЛУЧИТЕЛНА СЕЧИЛОТО : вез ножици имаат исклучителна мечеви и ножеви и укажа совети се погодно за вас да се намали.Поле на ПРИМЕНА : Широко се користат во вез и шиење, scrapbooking, сечење тесни простори.ПРОФЕСИОНАЛНИ АЛАТКИ : занает, ножици е професионална алатка, што е повеќе од исклучителна и трајни производи за да ги задоволат вашите потреби.ИДЕАЛЕН ПОДАРОК : Убава ножици се погодни за оние кои сакаат вез или DIY како подароци, а исто така се погодни за индивидуални колекција.ИЗДРЖЛИВИ не 'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК : вез ножици се направени од не' рѓосувачки челик, со стврднување третман, кој е да се носат отпорен и издржлив.Функција : 1. ИЗДРЖЛИВИ не 'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК : вез ножици се направени од не' рѓосувачки челик, со стврднување третман, кои се отпорни на абење и durable2. Поле на ПРИМЕНА : Широко се користат во вез и шиење, scrapbooking, сечење тесен spaces3. ИСКЛУЧИТЕЛНА СЕЧИЛОТО : вез ножици имаат исклучителна мечеви и ножеви и укажа совети се погодно за вас да trim4. ПРОФЕСИОНАЛНИ АЛАТКИ : занает, ножици е професионална алатка, што е повеќе од исклучителна и трајни производи за да ги задоволат вашите needs5. ИДЕАЛЕН ПОДАРОК : Убава ножици се погодни за оние кои сакаат вез или DIY како подароци, а исто така се погодни за индивидуални collection Specification : Предмет Тип : Везови Scissors Product Материјал : не ' Рѓосувачки Steel Product Спецификации : One Product Употреба : Household Scope на Примена : Повеќето Сценарија Пакет Листа : 1 x Везови Ножици.

R

Слични производи