.

.

Генерички Нов Над Вратата Накит Помошник за Складирање Организатор Ѓердан Прстени, Нараквици

Генерички Нов Над Вратата Накит Помошник за Складирање Организатор Ѓердан Прстени, Нараквици

DEN 479.76
Количината на стоката

Нова Над Вратата Накит Помошник за Складирање.Организатор Ѓердан Прстени, Нараквици. 251296032511. Видете ги сите вашиот накит на прв поглед за лесен избор со тоа Над-на-Врата Накит Камериер.Тоа има над 300 парчиња во метежот-free мода.Има места за прстени, ѓердани, обетки, белегзии, рачни часовници и повеќе.Мрежа на екранот може да се одржи повеќе од 75 пара на обетки, или да ја користите за игли и брошеви.2 долго закачалки може да се користи за белегзии, рачни часовници или ѓердани.Стави вашите омилени ѓердани или часовници на 2 обновлив закачалки на дното, секој со 6 посебна куки.Продавница прстени на прстенот на сопствениците.Се вклопува во текот повеќето врати, или може да се монтира на ѕид.Лесно собранието е потребно.Монтажа хардвер вклучени.Метал. 23-3/8" x 14" x 1-7/8".Најдете го вашиот накит на прв поглед!Висат над вратата за лесен пристап Има повеќе од 300 парчиња на накит!Детали : 23-3/8" x 14" x 1-7/8" Метал.

R

Слични производи