.

.

Шарени LED Ноќ со Smart Sensor Мрак за да Сензор LED Nightlight 110V-220V за Деца Спални Бања Коридор модерна водоотпорен предводена од ѕидниот приклучок во светилка далечински упра?

Шарени LED Ноќ со Smart Sensor Мрак за да Сензор LED Nightlight 110V-220V за Деца Спални Бања Коридор модерна

DEN 681.60
Количината на стоката

Лесно да работат и да го користите,вие само треба да се приклучок во. 100% сосема нов и висок квалитет.Удобно и Нежна светлина, го прави пријатна, не му наштети на очите.Поддршка 110 V-220 V, НИ Приклучок за штекер.Погоден за бебе соба, спална соба, купатило, ходник,aisle, итн.

R

Слични производи