.

.

SMDMM Мажите Поставува Чисто Спортски Дуксери+Панталони Поставува Outwear Машки Маскирани Спортски Одговара Комбинација (Боја : Розова боја, Големина : XXXL)

SMDMM Мажите Поставува Чисто Спортски Дуксери+Панталони Поставува Outwear Машки Маскирани Спортски Одговара

DEN 9056.64
Количината на стоката

Тип : Модата на повик.Материјал : 100% полиестер влакна.Јака : O-Вратот.Применливи Сезона : Пролет и Есен.Панталона Затворање Тип : Еластичен Појас.Тип : Мода casual Fabric : 100% полиестер fiber Collar : O-Neck Category : Младински Популарни (18-24 години)е Применливо Сезона : Пролет и Autumn Pant Затворање Тип : Еластична Waist Our големини се сите Азија големини,Азија големини се од 1 до 2 големини помала од Европскиот и Американскиот народ.Пакет Листата:1*Set Note : Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!Ве молиме овозможи 1-2cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

R

Слични производи