.

.

Нова Рамнотежа Унисекс-Дете 997h V1 Патики

Нова Рамнотежа Унисекс-Дете 997h V1 Патики

DEN 1030.80
Количината на стоката

Увезени.Гумен ѓон.Земјата Контакт ЕВА гумени outsole со парчиња обезбедува неверојатно лесен амортизирање додека обезбедување на отпорност на триење онаму каде што е потребно.Велур/mesh горната конструкција за лесни поддршка.Чипка затворање нуди сит, сигурно одговара.Наследство силуета обезбедува стилски, ретро естетски.Овие исконски деца' патики се изградени за живот на игралиште.Новиот Биланс на 997 H има Земјата Контакт ЕВА гумени outsole со парчиња да се апсорбираат влијанието на секој чекор вашето дете да е потребно.Еден елегантен кожа горниот обезбедува трајност додека останатите лесни, удобно и стилски избор за секојдневна облека.

R

Слични производи