.

.

Бебе Дете Девојка Костим За Капење Го Поставите Дете Девојка Две Парчиња Бански Осип Guard

Бебе Дете Девојка Костим За Капење Го Поставите Дете Девојка Две Парчиња Бански Осип Guard

DEN 359.76
Количината на стоката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Толку симпатична шарени костим за капење, за малку девојки.Стил : две парчиња бебе костими за капење. 7 големина за 12 M/18 МИЛИОНИ/2 T/3 T/4 T/5 T/6 T дете девојки.Рака мие препорачуваме.Одлично за на плажа/ места/ базени за пливање. 7-15 дена да пристигне,fba има 2 ден превозот услуга,Поради некои купувачи се одрази големината на помали,Така,ние се прилагоди на големината,можете да изберат правото големина според следниве големина на табелата,answer : ___________________________ note : малку масти бебе ве молиме изберете големи size.sizelengthsleevebustпанталона долгополовината. 12 M27cm/10.6"-11.5 cm/4.5"22.5 cm/8.8"-15cm/5.8"20cm/7.8". 18 M29cm/11.3"-12cm/4.7"25cm/9.8"-16cm/6.2"20cm/7.8". 2 T-30cm/11.7"-13.5 cm/5.3"25cm/9.8"-16cm/6.2"20cm/7.8". 3 T-32cm/12.5"-13.5 cm/5.3"26cm/10.2"17cm/6.6"21cm/8.2". 4 T-34cm/13.3"-14.5 cm/5.6"27cm/10.6"-18cm/7.0"-22cm/8.6". 5 T-36cm/14.1"-16cm/6.2"28cm/11.0"-20cm/7.8"-24cm/9.4". 6 T-38cm/14.9"-16cm/6.2"30cm/11.7"-20cm/7.8"-25cm/9.8".Супер дише и мека костим за капење, ткаенини,кожата-пријателски.Осип стража со UPF 50+ заштита од сонце оценка обезбедува заштита од груби сонцето на кожата на вашите бебиња.Повод : костим за капење, работат и за авантури на отворено како на плажа,базен,и океанот.Совршен подарок идеја за родендени,бебе попречува,празници,бебе туш и лето подарок.

R

Слични производи