.

.

Царинење Позиција Светилка Постави со 12v Светилки Погоден за Камион со Приколка - Јасно

Царинење Позиција Светилка Постави со 12v Светилки Погоден за Камион со Приколка - Јасно

DEN 768.00
Количината на стоката

Маркер Светилка Постави Точка Пакет Количина : Сет од 2 (LH+RH), Премиум Квалитет.Димензии (L x B) : 102 х 68 82mm, Функција : 1 (Напредок).Леќа Боја : Јасно, леќа е направен од силна ПММА пластика.Видливоста Вклучува : Да, Volts : 12v, Домување Боја : Црна.Погоден за Камиони, Приколки, Автобуси и Универзална Апликации.Производ Features Marker Светилка Set Item Пакет Количина : Сет од 2 (LH+RH)Премија Quality Dimensions (L x B) : 102 х 68 82mm Function : 1 (Напредок)Леќа Боја : Јасно леќа е направен од силна ПММА plastic Bulb Вклучува : Да Volts : 12v Домување Боја : Црна Погоден за Камиони, Приколки, Автобуси и Универзална Апликации.

R

Слични производи