.

.

Конектори 0.3 m USB 3.0 да SATA 7+6 Pin Адаптер Кабел за Надворешни HDD Хард Диск Конвертор 24AWG+32AWG OD:4.5 мм Оптички Диск Кутија Адаптер Кабел

Конектори 0.3 m USB 3.0 да SATA 7+6 Pin Адаптер Кабел за Надворешни HDD Хард Диск Конвертор 24AWG+32AWG OD:4.5

DEN 431.52
Количината на стоката

Најновите SATA3 (7+ 6 Pin) и стандарден USB 3.0 конзервирани бакар кабел. 5 Gbps брзина на пренос. 500 MB/S SSD конекција брзина на пренос.фактичката брзина на пренос зависи од вид уред, компјутер конфигурација, оперативен систем верзија и пренесени тип на датотека.Микро-меморија во PCB внатрешни, кога хард диск е поврзан со компјутер, тој автоматски ќе се инсталира драјверот за да се постигне plug and play.И тоа ги поддржува топла менуваат.За USB трансфер лаптоп.по господар чип конверзија и пренос на високо-брзински пренос на сигнал, читање и пишување на оптички диск CD-ROM диск податоци е можно.таа поддржува снимање.Карактеристики : најновите SATA3 (7+ 6 Pin) и стандарден USB 3.0 конзервирани бакар кабел.5 Gbps брзина на пренос. 500 MB/S SSD конекција брзина на пренос.фактичката брзина на пренос зависи од вид уред, компјутер конфигурација, оперативен систем верзија и пренесени тип на датотека.Микро-меморија во PCB внатрешни, кога хард диск е поврзан со компјутер, тој автоматски ќе се инсталира драјверот за да се постигне plug and play.И тоа ги поддржува топла менуваат.Спецификации : име на Производ : 0.3 m USB 3.0 да SATA 7+6 Pin Адаптер Кабел за Надворешни HDD Хард Диск Converter Product должина : 0.3 метри/11.8"Plug Спецификации : USB 3.0 / SATA 7+ 6pin Product тежина : околу 30g Wire : 24 AWG+ 32 AWG OD : 4.5 mm Wire материјал : конзервирани copper Transmission брзина : 5 Gbps Applications : За USB трансфер лаптоп.по господар чип конверзија и пренос на високо-брзински пренос на сигнал, читање и пишување на оптички диск CD-ROM диск податоци е можно.таа поддржува снимање.1 X Адаптер Cable Item специфики : Потекло : CN(Потекло)Тип : Кабел Adapter Certification : CEPackage : No Products статус : STOCKModel број : USBProduct должина : 0.3 meters Product тежина : околу 30g Wire материјал : конзервирани copper Transmission брзина : 5 Gbps.

R

Слични производи