.

.

DoreenBox 6pcs Faux Фокс Крзно Пом Пом Топки DIY Крзно Пом Пом со Еластична Јамка Крзно Pompoms за Капи Големи Меки пом poms за Капи, Чевли Марами Ракавици и Кеси Шарм

DoreenBox 6pcs Faux Фокс Крзно Пом Пом Топки DIY Крзно Пом Пом со Еластична Јамка Крзно Pompoms за Капи Големи

DEN 263.76
Количината на стоката

【Pompom Топки】—На faux фокс крзно пом пом топки изгледа меки и downy во изгледот, симпатична малку топката во lifelike бои, таписерии изработка,погоден како pompom keychain шарм ,шапка пом poms додадете повеќе симпатична и слатка чувства. 【Квалитетен Материјал】—Направени од имитира фокс крзно материјал, пријателски за животните, синтетички влакна; Меки и меки, не бледнее бојата на кожата, погодна за плетење проекти,DIY крзно пом пом со еластична јамка. 【Опширна Примена】—меки топки за занаети се погодни за плетење капи, торби, шамии, чевли, keychains, мобилни телефони, итн.; Исто така, може да биде прекрасен роденден, Божиќ подарок за себе, пријателите и семејството.Совршен faux крзно пом poms за капи. 【Количество & Големина】-6 парчиња меки топки за занаетчиството во различни бои се обезбеди за вас, дијаметар на меки топката е приближно 8 см/ 3.14 инчи, што е доволно количество и соодветна големина.Можете да купите со други бои за да се исполнат различни декоративни потреби. 【Привлечни Бои】—шапка пом poms доаѓаат со различни бои за да го изберете, како црна, бела, розова, темно кафена, темно сива и така натаму, светли и живописни, лесно светне вашето расположение, убав додаток за да ги красат вашата торба или капа.Совршен Плетење Шапка Додатоци.Направени од имитира фокс крзно материјал, пријателски за животните, синтетички влакна.Меки и меки, не бледнее бојата на кожата, погодна за плетење проекти.Симпатична малку топката во lifelike бои, исклучителна изведба.Погоден како клучни прстен ,keychain пом пом или шапка топката. 6 парчиња faux крзно pompom топки во 17colors се обезбеди за вас.Добар подарок за вас пријатели или некој кој сака плетење.Мали еластична јамка го прави лесно да се прикачите на вашиот капа на врвот или на површината на други објекти.Меки и меки, не бледнее бојата на кожата, погодна за плетење проекти.Доволно количество и соодветна големина за различни украсување потреби.Убав додаток за да ги красат вашата торба или капа.DIY крзно пом пом со еластична јамка. 6pcs Faux Фокс Крзно Пом Пом Топки DIY Крзно Пом Пом Пом Keychain Шарм Pompom Плетење Шапка Додатоци за Капи, Чевли Марами Ракавици и Кеси Шарм.Направени од имитира фокс крзно материјал, пријателски за животните, синтетички влакна.Меки и меки, не бледнее бојата на кожата, погодна за плетење проекти.Симпатична малку топката во lifelike бои, исклучителна изведба.Погоден како клучни прстен ,keychain пом пом или шапка топката.6 парчиња faux крзно pompom топки во 17colors се обезбеди за вас.Добар подарок за вас пријатели или некој кој сака плетење.

R

Слични производи