.

.

Гуми за ЏВАКАЊЕ - 887DD Удобност Слајд Flossers за Тесни Простори, Свежо Нане, Забниот Конец го Зема, 90 Count (Пакување од 6)

Гуми за ЏВАКАЊЕ - 887DD Удобност Слајд Flossers за Тесни Простори, Свежо Нане, Забниот Конец го Зема, 90 Count

DEN 390.00
Количината на стоката

Ова комплетно редизајниран flosser е идеален за on-the-go чистење на забите и отстранувањето на плакот не се постигне од страна на toothbrushing сам.Контрола контрола се справи со кој се проширува прст одмор и ребрести зафат за поголема удобност и контрола.Подобрена нежно ги собереш нежно и безбедно да се чисти помеѓу забите и масажа на непцата.Исклучителен квалитет уништи-отпорни string конец е нежно да се непцата.Сатен-како заврши обезбедува nonstick подмачкување за лесно лизгање низ дури и tightest контакти.Опис на производот Лесно се вклопува меѓу тесни простори, Нане вкус за свеж здив, лесен начин за чистење помеѓу забите исклучителен квалитет уништи-отпорни string конец е нежно да се непцата.Сатен-како заврши обезбедува nonstick подмачкување за лесно лизгање низ дури и tightest контакти.Контакт Информации За Производителот 888-777-3101.

R

Слични производи