.

.

fitBAG Победи Сива Обичај Прилагодени Ракав за Huawei Nexus 6P. Парична казна Напа Кожа Торбичка со Интегриран Microfibre Поставата за Чистење на Екранот

fitBAG Победи Сива Обичај Прилагодени Ракав за Huawei Nexus 6P. Парична казна Напа Кожа Торбичка со Интегриран

DEN 597.60
Количината на стоката

Handsewn за совршено се вклопуваат за Huawei Nexus 6 P.Оваа торба само ќе одговара Huawei Nexus 6 P без никакви дополнителни Случај, Маска, Браник или слично.Многу фини и модерен јагне-кожа напа кожа.Интегрирани hightech Micro Fibre поставата за екран и телефонот за чистење.Апсолутно врвен квалитет.Произведени во Германија.Гаранција 24 месеци.По повик, вашиот мобилен телефон може да изгледа доста непријатни : отпечатоци од прсти, пот, маснотии и прашина на екранот се само досадно!Најдобар начин да се ослободите од овој проблем е да се земе ткаенина за чистење на леќите и да се чисти вашиот телефон.Но, треба да се секогаш имаат ткаенина за чистење на леќите со него/неа?Не е тоа досадно?Сега, правото се најде решение : одвоивме најдобри микрофибер материјал и интегрирани во нашите кеси.На ѕидот на нашата fit BAGs исклучиво е направен од висок квалитет на microfibre, обезбедување вашиот телефон е секогаш чист!.

R

Слични производи