.

.

Ѕвезда Headband Круна, Vofler Злато Тиара Headband Headpiece Кристал Кристал Коса, Накит за Жените Дами Девојки Невестата Принцезата Роденден Свадбена Церемонија Матурска враќањ?

Ѕвезда Headband Круна, Vofler Злато Тиара Headband Headpiece Кристал Кристал Коса, Накит за Жените Дами Девојки

DEN 383.76
Количината на стоката

♕Сите Vofler Круни се 100% рачно изработени,оваа тиара круна е рачно изработени од страна на трајни златни легури,кристали и rhinestones-сјае светло како дијамант !. ♕Прилики : го Носат во годишнина, ангажирање, свадба, церемонија, матурска, партија, quinceanera, банкет, прослава, церемонијата, враќањето дома, одмор, годишнина, театар, бебе туш, cosplay, месечината божица костим за ноќта на Вештерките.Тоа ќе се направи што повеќе шармантна и убава без да успеат. ♕Стабилна : НЕ ЧЕШЛИ!Завршува со две pin циклуси,ние ви нудиме некои боби игли за слободни да се зацврсти на тиара.Ако вашата коса е премногу краток или тенка,ние препорачуваме користење на еластична рака и косата клипови заедно. ♕Круна Големина : Прибл. 6 3/10(Дијаметар) x 2 1/10(H) инчи.Погоден за повеќето возрасни и девојки.Производ Тежина : 2 2/5 оз,68g. ♕Како Подарок За вашиот кралицата или принцеза, невестата, деверуша, сопруга, пријателка, пријател, мајката, сестрата или себе си на ангажман, свадба, Ден на Мајката, Валентин ден, денот на Благодарноста или Божиќ!.Оваа круна ќе се направи што повеќе поставен во годишнина, ангажирање, свадба, церемонија, матурска, партија, quinceanera, банкет, прослава, церемонијата, враќањето дома, одмор, годишнина, театар, бебе туш, cosplay, костим за ноќта на Вештерките, Ден на Мајката, Валентин ден, денот на Благодарноста или Божиќ!Опис : - Класична и исклучителен дизајн - Висок квалитет и цврст материјал - Стабилна во вашата коса со два циклуси на крајот - На идеален подарок за жени,жени,девојки,возрасни,булчински,невести Спецификации : - Материјал : Метал, Кристал, Кристално - Боја : Сребро,Злато,Црна Димензии : Прибл. 6 3/10(Дијаметар) x 2 1/10(H) инчи.(Pls дозволете малку мерење се разликуваат поради прирачник мерка. ) - Тежина : 2 2/5 оз,68g Пакет Содржина : 1 x Тиара за Жени(w/ боби игли).

R

Слични производи