.

.

Ayrsjcl Традиционален Кинески Дрвени Екстра Долг стапчиња за јадење, 42cm Готвење Топла Тенџере стапчиња за јадење за Кујна Продолжување Дрвени Глупак Длабоко Фрај Ала?

Ayrsjcl Традиционален Кинески Дрвени Екстра Долг стапчиња за јадење, 42cm Готвење Топла Тенџере стапчиња за

DEN 215.76
Количината на стоката

ã€машина за миење Садови Безбедно и Лесно да се Clean〠" Овие стапчиња за јадење може да се стави во машина за миење на садови и кабинет.Целосно го решава проблемот на чистење по оброците, ќе биде многу чисти и без остаток на нечистотија и дамки од масло лево, дури и ако е испран со рака. ã€Design〠" Одбирање на природни дрва за обработка, секој детал од тоа беше токму полиран.На стапчиња за јадење се mellow, целосна и , брус-слободна и меки раце.На стапчиња за јадење се обезбеди здравје на телото.Тоа е лесно да се чисти, светлина, за топла садови и секојдневна исхрана. ã€Applicationsã€'Голема за фрај храна, месо, жешко тенџере, тестенини или шпагети, исто така совршени како прачки за роденден.Корисни домаќинство кујната готвење алатка за вас. ã€Здрава и Durableã€'Нашата стапчиња за јадење се направени од високо-квалитет Дрвени, кој се избегнува метален вкус на метални стапчиња за јадење, на брус на дрвени стапчиња за јадење, и нездрави квалитетот на пластични стапчиња за јадење.Опис : Количеството : Еден pair Material : Wood Feature : Еко-Friendly Weight : 45g/Pair Length : 42cm Unit Тип : piece Note : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 inch Please овозможи мала големина грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме овозможи мало боја разлика поради различни монитор.Купи Now Click Купи Сега пред ние се надвор од акциите!Пакет Including1pair * дрвени стапчиња за јадење.

R

Слични производи