.

.

Тепих Свежи Не-Вакуум Пена Тепих Бакшиш, 6-Pack Свеж Мирис

Тепих Свежи Не-Вакуум Пена Тепих Бакшиш, 6-Pack Свеж Мирис

DEN 671.76
Количината на стоката

Специјално формулиран за мирис-eliminators оди длабоко во тепих влакна.Светло, брзо сушење пена ќе не остават остатоци.Безбеден за користење околу децата и домашните миленичиња.Се користи како режисер.Тепих Свежи Не-Вакуум е револуционерен тепих бакшиш.Само пена на и мириси се качил!Пена раскинува во минути, оставајќи тепих сува додека заробени во смрдеата се елиминирани.И вие не треба да вакуум!На мириси се долготрајни, оставајќи целата соба мирис на свежа и чиста.Предупредување : Овој производ може да ве изложи на хемикалии кој е [се] познати на Државата Калифорнија да предизвикаат рак и вродени малформации или други репродуктивни штета.

R

Слични производи