.

.

Joyozy Компатибилен со Apple Види Бендови 38mm 40mm 41mm Мода Тенок Смола Бенд За Apple Види серија 7 6 5 4 3 2 1 SE (Црна, 38MM 40MM 41MM)

Joyozy Компатибилен со Apple Види Бендови 38mm 40mm 41mm Мода Тенок Смола Бенд За Apple Види серија 7 6 5 4

DEN 454.80
Количината на стоката

✅Компатибилни Модели : совршен сите 38mm(40mm) i Watch Apple Види, вклучувајќи Серија 1-7. Погоден за 5.5" -7.9" инчен зглобовите. ✅Високо-квалитетни Материјали : Направен од врвот смола материјал со шарени и стилски дизајн.Секое парче на смола е полека полиран од страна на искусни artificers, тенок и elegan понатаму ви нудиме одлична употреба искуство. ✅Екстремни Леснотија & Тенок дизајн : Само 20 G.Уникатен тесен дизајн го прави види рака потенки повеќе флексибилни.Тоа исто така го прави вашиот половината изгледаат потенки и се наменети за Жени.Ти носи многу комплименти, па уживајте во животот и да отвори траен начин. ✅Лесно да се Прилагоди : пакетот е ограден со промена на големината на алатката, инструкција.Можете лесно може да се отстрани екстра линкови да се вклопи во вашиот зглоб совршено. ✅Одлична услуга По : Joyozy Види Бендови-18 Месеци Квалитетна Услуга.Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со НАС без двоумење.Ние ќе се 24 часа на време!.Овој тенок смола бенд компатибилен за apple види бендови се достапни во Црна,Црна Цвеќе, Црно Чоколадо, Леопард Класичен, Виолетова Зелен Цвет, Желка Камен Класика, што може да се облекуваат вашиот iwatch и да го истакнете вашиот уникатен вкус.Пакетот е ограден со промена на големината на алатката, инструкција.Можете лесно може да се отстрани екстра линкови да се вклопи во вашиот зглоб совршено.Answer : ___________________________ Note : тенок смола бендови само за apple види 38mm 40mm, а не за apple види 42mm 44mm.Пакет Листа : 1 x тенок смола apple види бендови (apple се види Не е вклучен).Одлична услуга По : Joyozy Види Бендови-18 Месеци Квалитетна Услуга.Ве молиме ги споделите со нас одеднаш со било каков проблем, ОТКАКО ќе ја прими.Ние ќе се 24 часа на време!.Екстремни Леснотија & Тенок дизајн : .Само 21.6 G. Уникатен тесен дизајн го прави види рака потенки повеќе флексибилни.Тоа исто така го прави вашиот половината изгледаат потенки и се наменети за Жени.Ти носи многу комплименти, па уживајте во животот и да отвори траен начин.Високо-квалитетни Материјали : .Направени од врвот смола материјал со шарени и стилски дизајн.Секое парче на смола е полека полиран од страна на искусни artificers, тенок и елегантен понатаму ви нудиме одлична употреба искуство.Повеќе Боја На Избори.Овој тенок смола бенд компатибилен за apple види бендови се достапни во Црна,Црна Цвеќе, Црно Чоколадо, Леопард Класичен, Виолетова Зелен Цвет, Желка Камен Класика, што може да се облекуваат вашиот iwatch и да го истакнете вашиот уникатен вкус.Лесно да се Прилагоди.Пакетот е ограден со промена на големината на алатката, инструкција.Можете лесно може да се отстрани екстра линкови да се вклопи во вашиот зглоб совршено.Answer : ___________________________ Note : тенок смола бендови само за apple види 38mm 40mm, а не за apple види 42mm 44mm Package Листа : 1 x тенок смола apple види бендови (apple се види Не е вклучен).По Услуга.Одлична услуга По : Joyozy Види Бендови-18 Месеци Квалитетна Услуга.Ве молиме ги споделите со нас одеднаш со било каков проблем, ОТКАКО ќе ја прими.Ние ќе се 24 часа на време!.

R

Слични производи