.

.

Sellotape Леплива Поправи Влошки - Пакет од 140

Sellotape Леплива Поправи Влошки - Пакет од 140

DEN 393.84
Количината на стоката

Крајната пена одредување подлога.Силна двојно двострано лепливоста.Пред-намалување на влошки се лесно да се отстрани од подлога од хартија.Дава безбеден одговара на нерамни површини.Тоа може да болки или планината хартија, картон, дрво, керамика, метал и повеќето пластика.Пакет Количина : 140.

R

Слични производи