.

.

MMHUO за iPhone 7/8/SE 2020 Случај со Држачот,Цвет Магнетни Назад Флип Случај за iPhone 7/8/SE 2020 Паричникот Случај за Жените,Заштитни Случај Телефон Случај за iPhone 7/8/SE (2 Генерација),

MMHUO за iPhone 7/8/SE 2020 Случај со Држачот,Цвет Магнетни Назад Флип Случај за iPhone 7/8/SE 2020 Паричникот

DEN 311.76
Количината на стоката

КОМПАТИБИЛЕН : Совршено се вклопува i Phone 7、i Phone 8、i Phone SE 2020 година(4.7 инчи) САМО.ЗАШТИТА : Ова i Phone 7/8/SE 2020 кожа случај направени од синтетички СТП кожа,надворешната кожа покријте ја со мека TPU случај,и магнетни затворање против картички и телефонски паѓање и гребење.ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ : материјал на i Phone 7/8/SE 2020 заштитни случај,се чувствува добро и трае долго;надградена магнет затворање работи прекрасно,таа има здрав брзо да завршам,тоа е многу безбедно има картички и готовина.МУЛТИ ФУНКЦИЈА : Ова i Phone 7/8/SE 2020 паричникот случај да имате 2 картички слотови и 1 страна парични џеб за лесна за носење и ги задржи организирани.Тоа може да се трансформира во потпирач за раце-слободни кога гледајте филм,видео или Face Time.ДИЗАЈН : Врежана mandala шема цвет на назад флип,занаети и удобен дизајн i Phone 7/8/SE 2020 телефон случај, за жени и девојчиња,ќе добиете многу комплименти за користење на овој убав паричникот случај.Може да се одржи картички,готовина или фотографија.Магнет останат затворени за да се задржи вашите лични предмети за безбедност.Погодно за гледање,Facetime и преземање на фотографијата.Точни порт за полнење и јачина порта.Заштита на телефонот од случајно паѓање.Спречување на гребнатини помеѓу камера и монитор. .САМО компатибилни со i Phone 7、i Phone 8、i Phone SE 2020 година. Ве молиме бидете сигурни дека го имате точниот модел на телефон. .Продажба На Услуги:.За било какви прашања, ве молиме слободно да ни се најде, ние ќе се справи со тоа правилно за вас и да ви даде задоволителен одговор.Се пријавите сметка > Find на Цел > Кликнете на "Добиете помош со цел" > Изберете конкретен Предмет > Кликнете Прашајте го Продавачот. .Може да се одржи картички,готовина или фотографија.Магнет останат затворени за да се задржи вашите лични предмети за безбедност.Погодно за гледање,Facetime и преземање на фотографијата.Точни порт за полнење и јачина порта.Заштита на телефонот од случајно паѓање.Спречување на гребнатини помеѓу камера и монитор.

R

Слични производи